| Serie | Hilton |
| Lăţime | 280 mm |
| Adâncime | 280 mm |
| Înălţime | 280 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | economie de energie , incandescență , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | textil |
| Culoare plafon | negru , auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
| Specificații | Producator: Polonia |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5901780543440 |









