| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1150 mm |
| Lungimea | 700 mm |
| Lățime | 140 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | textil |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru , auriu |
| Altele | Producator: Polonia |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5901780544010 |









