Caracteristici generale
| Tip de lampă | halogen ,
LED |
| Număr de lămpi | 6 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 35 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | lemn ,
negru |
| Materialul carcasei | metal ,
lemn |
| Materialul armei | metal ,
lemn |
| Înălţime | 1500 mm |
| Dimensiuni | 1150х1500х200 mm |
| Greutate | 2.3 kg |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807523843 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Trio 312490632 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.