Caracteristici generale
| Putere | 2200 W |
| Capacitate | 3000 g |
| Material carcasă | inox |
| Lungime cablu alimentare | 0.9 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 37х25х21 cm |
| Greutate | 2.3 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 2.58 kg |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299954416 |
Specificațiile și imaginile produsului Friteuza Esperanza Spring Falafel (EKG010) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.