Caracteristici generale
| Tip | HB4 |
| Tehnologie | halogen |
| Bază | P22d |
| Voltaj | 12 V |
| Puterea | 51 W |
| Flux luminos | 1095 lum |
| Temperatura culorii | 5000 K |
| Culoare de emisie | albastru |
| Numărul de lămpi în ambalaj | 2 buc |
| Țara de fabricație | Germania |
| Specificații suplimentare | lumină crescută: + 100% luminozitate |
Alte informații
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4062172215046 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampa auto Osram Cool Blue Intense HB4 (OS-9006CBN-HCB) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.