| Tip | H1 |
| Tehnologie | halogen |
| Bază | P14.5s |
| Aplicație | lumina din față , lumină de ceață |
| Voltaj | 12 V |
| Puterea | 55 W |
| Durata de viață | 500 ore |
| Flux luminos | 1550 lum |
| Temperatura culorii | 4200 K |
| Culoare de emisie | albastru |
| Numărul de lămpi în ambalaj | 1 buc |
| Țara de fabricație | Germania |
| Specificații suplimentare | lumină crescută: + 20% luminozitate |
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4052899991309 |









