| Tip | monociorap |
| Poziția | stânga |
| Clasa de compresie | 2 |
| Marimea | XL |
| Circumferința gleznei | 26-30 cm |
| Circumferința coapsei sub fese | 60-68 cm |
| Înălțimea | 158-170 cm |
| Compoziția | 80% poliamidă , 20% lycra |
| Culoarea | bej |
| Specificații | fără deget de la picior |
| Producător | Tonus Elast |
| Cod EAN | 4750283051966 |







