| Colecție | Boardee Fency Case |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe balcon , suspendat |
| Formă | dreptunghiulară |
| Lățimea | 18 cm |
| Lungimea | 38 cm |
| Înălțime | 15.5 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | 34х13.5х15 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | maro |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197288628 |









