Milkshake-urile fără lactoză au aceleași proprietăți nutritive ca și milkshake-urile obișnuite, furnizând organismului proteine, calciu și vitamine, dar sunt mai ușor de digerat de către persoanele cu intoleranță la lactoză. Printre avantajele acestora se numără îmbunătățirea digestiei, păstrarea gustului și a texturii similare produselor lactate, precum și eliminarea necesității de a renunța la nutrienți importanți, cum ar fi calciul, fosforul și vitamina B12.
Ingrediente: concentrat de proteine din lapte (concentrat de proteine din lapte, lactază), pudră de cacao 22/28, arome identic naturale: înghețată, lapte, îndulcitor – sucraloză.
A se păstra la o temperatură de cel mult 25°C și la o umiditate relativă a aerului de maximum 75%, în locuri ferite de umiditate și de lumina directă a soarelui.
| Gust | înghețată de ciocolată |
| Tip procesare ? | concentrat |
| Tip proteina ? | din lapte |
| Formă | pudră |
| Cantitatea de porții | 12 |
| Mărimea porției | 40 g |
| Greutate | 480 g |
| Greutatea brută | 0.5 kg |
| Producător | Best Fit |
| Cod EAN | 4841894001478 |









