| Colecție | Tubus Case Beton Effect |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe podea |
| Formă | dreptunghiulară |
| Volum | 12 l |
| Lățimea | 21.6 cm |
| Lungimea | 40 cm |
| Înălțime | 20 cm |
| Greutate | 0.64 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | cremă |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197376530 |









