Caracteristici generale
| Colecție | Urbi Case Beton Effect |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe podea |
| Formă | dreptunghiulară |
| Lățimea | 18 cm |
| Lungimea | 58 cm |
| Înălțime | 49.8 cm |
| Greutate | 2.36 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | gri |
| Țara de fabricare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Urbi Case Beton Effect T DUC600TE-425U sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.