| Colecție | Urbi Square Beton Effect |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe podea |
| Formă | pătrată |
| Lățimea | 26.5 cm |
| Lungimea | 26.5 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Greutate | 1.59 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | gri |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197266367, 5905197270562 |









