| Numărul regimurilor de temperatură | 5 |
| Timp de încălzire | 15 s |
| Temperatură maximă | 230 °C |
| Ionizare | da |
| Funcție de abur | da |
| Dimensiuni ale plăcilor | 39x100 mm |
| Înveliş plăci | ceramică diamantată |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 2.5 m |
| Oprire automată | da |
| Covor rezistent la căldură | da |
| Greutate | 350 g |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | BaByliss |
| Cod EAN | 3030050153408 |









