| Destinația | pentru joc |
| Tip de tastatură | mecanic |
| Tehnologie | cu fir |
| Interfaţa | USB |
| Numar taste | 105 |
| Dispunere tastatură | EN |
| Taste suplimentare | 5 |
| Taste iluminate | da |
| Сuloare iluminare din spate | RGB |
| Tip baterie | USB |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (DxHxW) | 437x140x28 mm |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Greutate | 1000 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Razer |









