Caracteristici generale
| Tip | electric |
| Putere | 1500 W |
| Turația în gol | 13000 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 22.2 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 17 mm |
| Adâncime de tăiere (45°) | 15 mm |
| Material de prelucrare | керамогранит ,
мрамор ,
керамика |
| Dimensiuni | 350x220x250 mm |
| Greutate | 16 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bihui |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de tăiat țiglă Bihui LFEC5 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.