Caracteristici generale
| Tip | cu bule ,
digital |
| Material | aluminiu |
| Lungime | 600 mm |
| Precizie de măsurare nivele | ± 0,5 mm/m |
| Display | da |
| Alimentare curent | 2xAAA |
| Timpul de muncă | 300 o |
| Deconectare automată | 5 min |
| Număr indicători | 2 |
| Numărul de mânere | 1 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.75 kg |
| Producător | Bihui |
| Cod EAN | 6973702585578 |
Specificațiile și imaginile produsului Clinometru digital Bihui TSLD60 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.