| Tip | electric |
| Putere | 3000 W |
| Turația în gol | 12000 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 135 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 22.2 mm |
| Lungimea de taiere maximă | 1200 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 30 mm |
| Adâncime de tăiere (45°) | 20 mm |
| Material de prelucrare | placi ceramice |
| Greutate | 60 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bihui |
| Cod EAN | 2009997387390, 6973702581730 |









