Caracteristici generale
| Tip | perete |
| Material | acril |
| Forma | asimetrică |
| Varianta montaj | dreapta |
| Picioare | da |
| Panou | da |
| Culoare | alb |
| Lungime | 150 cm |
| Lăţime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 150x75x50 cm |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Producător | Shower |
| Cod EAN | 2999001272180 |
Specificațiile și imaginile produsului Cadă de baie Shower Stany 150x75 R sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.