| Denen / uzor / decor | nu |
| Lipsa de abajur | da |
| Înălţime | 120 mm |
| Diametru | 655 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 5 |
| Putere maxima per bec | 20 W |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | Flitz Leuchten |
| Cod EAN | 2009997382869 |









