| Numărul max. de dispozitive din sistem | 100 |
| Numărul maxim de utilizatori | 50 |
| Мобильные приложения | iOS 9.1 și mai mare , Android 4.1 și mai mare |
| Timp de livrare alarma | 0.15 s |
| Durata de viață a senzorilor la fiecare minut ping | 7 ani |
| Intervalul de comunicare central | 1200 m |
| Comunicare pe două căi | da |
| Рабочие частоты | 868,0—868,6 MHz |
| Criptare | AES |
| Perioada de sondaj a senzorilor | 12-300 s |
| Canale de comunicare | Etherne , GSM (850/900/1800/1900 МГц) |
| Suport cartele SIM | Micro 2G |
| Alimentare | 110-250 V |
| Supraveghere video | Camere IP cu RTSP |
| Set complet | Centrul intelectual , Senzor de mișcare fără fir , Senzor de deschidere fără fir , Keychain fără fir |
| Greutatea brută | 4 kg |
| Producător | Ajax |