| Tip | balansoar |
| Vârsta micuţului | de la 0 la 30 luni |
| Masa copilului | 0 - 18 kg |
| Înclinarea spătarului | da |
| Poziţii de rabatare a spătarului | 2 |
| Culoare principală | roz |
| Culori suplimentare | alb |
| Desen | Minnie Mouse |
| Material de acoperire | textil |
| Material corp | metal , plastic |
| Centură de siguranţă | da |
| Vibrație | da |
| Raft detaşabil cu jucării | da |
| Alimenare | 1 bateria de tip C |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 86x71x61 cm |
| Greutate | 2.3 kg |
| Producător | Bright Starts |
| Cod EAN | 074451122093 |









