Balansoarul Comfy Prémaman combină practicismul și bunăstarea.
Datorită poziției reglabile, poate fi utilizat în mod fix pentru momentele de odihnă sau în modul balansoar pentru a le oferi bebelușului momente de liniște.
Design-ul său pliabil și compact facilitează depozitarea și transportul, adaptându-se perfect vieții de zi cu zi a părinților.
Gândit pentru confortul celor mici, Comfy include o arcă cu jucarii detașabilă pentru stimularea trezirii și pernuțe moi pentru un confort absolut.
Practic, ușor și jucăuș, sezlongul Comfy va însoți bebelușul în fiecare moment de la naștere!
| Tip | balansoar , șezlong |
| Vârsta micuţului | от 0 до 6 luni |
| Masa copilului | 0 - 9 kg |
| Înclinarea spătarului | da |
| Culoare principală | gri |
| Material de acoperire | textil |
| Material corp | metal , plastic |
| Centură de siguranţă | da |
| Raft detaşabil cu jucării | da |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 75x36x58 cm |
| Dimensiuni pliate | 77x41x8 cm |
| Greutate | 4.1 kg |
| Producător | Premaman |
| Cod EAN | 3393457929435 |









