Caracteristici generale
| Categorie | animale |
| Înălțimea | 15 cm |
| Lățimea | 15 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 15х15 cm |
| Culoare | negru |
| Material | ceramică |
Alte informații
| Producător | Boltze |
| Cod EAN | 4020606597465 |
Specificațiile și imaginile produsului Statuetă Boltze Elefants sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.