Caracteristici generale
| Categorie | animale |
| Înălțimea | 12 cm |
| Lungimea | 8.5 cm |
| Lățimea | 6 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 12x8.5x6 cm |
| Culoare | alb |
| Material | ceramică |
Alte informații
| Producător | Easter |
| Cod EAN | 2400000548003 |
Specificațiile și imaginile produsului Statuetă Easter 12cm (54800) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.