| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Max. turații în gol | 1600 min-1 |
| Turația în gol | 27200 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 52 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 38 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Set | case , al doilea acumulator , încărcător , biti |
| Greutatea | 1.34 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Stanley |
| Cod EAN | 5035048483060, 5035048483077 |









