Caracteristici generale
| Volumul | 100 l |
| Material | metal |
| Grosimea metalului | 1.2 mm |
| Număr de roți | 1 |
| Dimensiuni totală | 83х52х27 cm |
| Greutate | 10.5 kg |
Alte informații
| Producător | Detex |
| Cod EAN | 2009997338019 |
Specificațiile și imaginile produsului Roabă Detex PR 350-8 D2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.