Caracteristici generale
| Volumul | 65 l |
| Greutatea maximă a încărcăturii | 85 kg |
| Material | metal |
| Număr de roți | 1 |
| Diametrul roților | 36 cm |
| Greutate | 7.8 kg |
Alte informații
| Producător | Vihri |
| Cod EAN | 2100001260729, 4606059026853 |
Specificațiile și imaginile produsului Roabă Vihri T 65-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.