Caracteristici generale
| Tip | țeavă/gaz |
| Materialul | metal |
| Materialul mînerului | metal |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Profilul cheie | clește |
| Deschiderea minimală a cheii | 10 mm |
| Deschiderea maximală a cheii | 36 mm |
| Lungimea | 300 mm |
| Greutatea | 620 g |
Alte informații
| Producător | Vihri |
| Cod EAN | 2100001264932, 4606059025177 |
Specificațiile și imaginile produsului Clește reglabile Vihri 73691 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.