Caracteristici generale
| Standard | PMR |
| Numărul de staţii radio | 2 |
| Frecvența | 446 - 446,1 MHz |
| Putere de emisie în radiofrecvenţă | 0.5 W |
| Rază de acțiune | 4 km |
| Număr de canale | 16 |
| Funcție scanare | da |
| Funcție monitorizare | da |
| Activarea | push to talk |
| Blocarea tastaturii | da |
| Alimentare | 3x AAA |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 48x136x27 mm |
| Greutate | 79 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Motorola |
| Cod EAN | 5031753007508 |
Specificațiile și imaginile produsului Stație radio portabilă Motorola Talkabout T42 Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.