Caracteristici generale
| Tip | husa |
| Compatibilitate | 10.2 " |
| Material | EVA |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni externe | 280×200×30 mm |
| Greutate | 0.52 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hama |
Specificațiile și imaginile produsului Husă pentru laptop Hama Tallinn (23713) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.