Caracteristici generale
| Tip | tanc |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic ,
metal |
| Culoare | bej |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 265x95x90 mm |
| Длина машины | 26.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 28,5x13x17,5 cm |
| Greutate | 0.45 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 2xAG13 |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781363613 |
Specificațiile și imaginile produsului Tanc Wenyi Military Tank (WY410B) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.