Caracteristici generale
| Instalare | de podea |
| Culoare fațadă | antracit |
| Sistem de stocare | 2 sertare |
| Lăţime | 705 mm |
| Înălţime | 840 mm |
| Adâncime | 465 mm |
| Țara producătoare | Moldova |
| Altele | cu lavoar |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Quattro Taormina Antracite sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.