Caracteristici generale
| Instalare | de podea |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | MDF |
| Lăţime | 620 mm |
| Înălţime | 605 mm |
| Adâncime | 460 mm |
| Țara producătoare | Moldova |
| Altele | cu lavoar |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Quattro Modena Cascina sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.