Caracteristici generale
| Tip | Euro |
| Material carcasă | plastic |
| Numărul de doze | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Curent | 10 A |
| Grad de protecție | IP20 |
| Controlul prin smartphone | da |
| Control vocal | da |
| Asistent vocal | Asistent Google ,
Yandex Alice |
| Protocol de comunicare | IEEE802.11 b/g/n |
| Temperatura de lucru | 0-35 °C |
| Suport OS | Android ,
Windows ,
iOS |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 51х72х40 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.12 kg |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 4897098680438, 4897098681619 |
Specificațiile și imaginile produsului Priză smart Tp-link Tapo P100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.