| Colecția | Meditation |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 140х200 cm |
| Lungimea | 200 cm |
| Lățimea | 140 cm |
| Grosimea | 3 mm |
| Densitatea | 1500 puncte/m² |
| Culoare | albastru deschis |
| Ornament | abstracție |
| Conținut | poliester |
| Țara producătoare | Belgia |
| Destinaţie | living |
| Producător | Louis de Poortere |









