| Diagonala ? | 13 inch |
| Rezolutie ? | 2408x1506 |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip de ecran de acoperire | gloss |
| Tip procesor | Apple |
| Procesor | A18 Pro |
| Număr de nuclee | 6 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Dispozitiv de stocare | SSD |
| SSD Disc | 256 Gb |
| Tip memorie video ? | integrata |
| Chipset video | A18 Pro 5-core |
| Capacitatea bateriei | 36.5 Wh |
| USB type C | da |
| Wi-Fi ? | da |
| Bluetooth | da |
| Scaner de amprentă | nu |
| Tastatură iluminată | nu |
| Culoare exterior | roz |
| Dimensiuni | 297.5x206.4x12.7 mm |
| Greutate | 1.23 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Apple |
| Cod EAN | 195950853759 |









