Caracteristici generale
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | mocha |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | bej |
| Lăţime | 180 cm |
| Înălţime | 52 cm |
| Adâncime | 40 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bafimob |
| Cod EAN | 2018957587138, 2018957587145 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă TV Bafimob TBX-180 Dark sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.