| Tip aplicații | găurit |
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrina | rapida |
| Alimentare | acumulator |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Turația în gol | 2600 min‾¹ |
| Frecventa batailor in gol | 41600 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 10 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 25 mm |
| Greutate | 2 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Maner secundar | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 2100001220235, 4006825647754 |









