Caracteristici generale
| Tip | nivelul laser |
| Clasa de laser | 2 |
| Lungime de undă | 650 nm |
| Număr de lazeri | 1 |
| Domeniu de lucru | 20 m |
| Precizie de nivelare | ± 0,5 мм/м |
| Direcția de razele | orizontal ,
punctiform |
| Baterie | 2 x AAA |
| Fir | 1/4" |
| Dimensiuni | 115x69x202 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825616217 |
Specificațiile și imaginile produsului Nivela laser Einhell TC-LL 1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.