Caracteristici generale
| Puterea | 750 W |
| Lungimea lamei | 2320 mm |
| Lățimea lămii | 12.7 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Viteza benzii | 800 m/min |
| Panta mesei la stânga/dreapta | 0/45 ° |
| Adâncimea de tăiere la 90° | 170 mm |
| Adâncimea de tăiere la 45° | 75 mm |
| Sursă de alimentare | rețea |
| Nivelul de zgomot | 98 dB |
| Dimensiunile mesei de lucru | 495х390 mm |
| Racord pentru aspirarea prafului | 70 mm |
| Greutatea | 64.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825608861 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău cu banda de masă Einhell TC-SB 305 U (43.080.55) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.