Caracteristici generale
| Clasificarea | senzor de fum |
| Metoda de instalare | in interior |
| Compatibilitate | Tuya Smart ,
Smart Life ,
Home Assistant ,
Zigbee2MQTT ,
Яндекс с Алисой |
| Timp de livrare alarma | 0.5 sec |
| Prag de comutare | 0,5 dB/m |
| Unghiul de vizualizare orizontal/vertical | 360 ° |
| Înălțimea de instalare recomandată | 2.5 m |
| Tip de alertă | Lumină și sunet |
| Volumul sirenei încorporate | 85 dB |
| Filtru alarme false | da |
| Alarmă sincronă cu mai multe senzori | da |
| Comunicare bidirecțională între dispozitive | da |
| Configurarea și testarea de la distanță | da |
| Alimentație | CR17335 |
| Durata de viață a bateriei | 10 ani |
| Spectrul de comunicare cu panoul de control | 50 m |
| Frecvențe de funcționare | 2400 MHz |
| Criptare | AES |
| Antisabotazh | Întrerupător de siguranță împotriva manipulării ,
Monitorizarea nivelului bateriei ,
Notificare de pierdere a comunicării |
| Dimensiuni | 86х34.5 mm |
| Greutatea | 75 gr. |
| Set complet | Detector de fum Moes ,
Placă de montare ,
Bandă adezivă față-verso (3M) ,
Set de dopuri de perete și șuruburi autofiletante ,
Manual de utilizare |
Alte informații
| Producător | Moes |
| Cod EAN | 6974246478173 |
Specificațiile și imaginile produsului Detector de scurgeri de fum Moes ZSS-HM-SSD01-A-MS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.