Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | rețea |
| Deschiderea mandrinei | 1 - 10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1650 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1650 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 21 |
| Moment de strângere maxim | 35 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 30 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Suitcase | nu |
| Greutatea | 1.3 kg |
| Specificații suplimentare | IP20 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dnipro-M |
| Cod EAN | 4823102308777 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Dnipro-M TD-72 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.