Caracteristici generale
| Tip | releu |
| Sarcina maximă | 1000 W |
| Curent de intrare până la | 4 A |
| Tensiunea maximă de intrare | 220 V |
| Frecvența de operare | 50 Hz,
60 Hz |
| Indicator tensiune | cu sageti |
| Dimensiuni | 230x210x170 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kasan |
| Cod EAN | 2100000042784, 4841243011950 |
Specificațiile și imaginile produsului Stabilizator de tensiune Kasan TDGC 1/0.5 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.