Caracteristici generale
| Putere | 3000 W |
| Regulator de putere | da |
| Tipuri de regimuri | încălzire |
| Opțiuni de montaj | pe podea |
| Condicere | mecanic |
| Element de încălzire | ceramica |
| Oprire automată în caz de supraîncălzire | da |
| Flux de aer | 290 m³/h |
| Nivel de zgomot | 51 dB |
| Demensiuni | 170х220х290 mm |
| Greutate | 2.5 kg |
Alte informații
| Producător | Trotec |
| Cod EAN | 4052138015865 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de aer cald Trotec TDS20M sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.