| Tip | staționar |
| Putere consumată | 750 W |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 135 l/min |
| Volum rezervor | 24 l |
| Număr de cilindri | 2 |
| Viteza de pompare | 1450 1/min |
| Nivel zgomot | 57 dB |
| Dimensiuni | 344х332х713 |
| Greutate | 24 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |









