| Tip | manetă unică |
| Material carcasă | oțel cromat |
| Finisaj | negru/nichel |
| Pipă tubulară | pivotantă , extractibilă |
| Lungime pipă | 210 mm |
| Înălțime pipă | 260 mm |
| Unghiul de rotaţie | 360 ° |
| Aerator | da |
| Tip cartuș | ceramic , 35 mm |
| Producător | Sandonna |
| Cod EAN | 2009997942964 |





























