Caracteristici generale
| Tip | cu apă |
| Material | oțel |
| Forma | scară |
| Număr de bări | 12 |
| Tip conectare | fixata |
| Înălțime | 800 mm |
| Lățime | 400 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Distanța dintre centre | 160 mm |
| Diametrul stâlpilor | 31 mm |
| Locația cablului | din dreapta |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 4.6 kg |
| Producător | Radiva |
| Cod EAN | 2009997357638 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de prosoape Radiva Flat Haiti 400x800mm Black Mat sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.