Caracteristici generale
| Model | Turbo 6 |
| Tip | smartphone |
| Sistem de operare | Android 16.0 |
| Diagonala display | 6.78 inch |
| Rezolutie display | 2772x1272 |
| Tipul matricei de ecran | AMOLED |
| Frecvență ecranului | 165 Hz |
| Numărul de camere principale | 2 |
| Camera foto | 50 Mp |
| А doua cameră | 2 Mp |
| Cameră frontală | 16 Mp |
| Capacitatea bateriei | 9000 mAh |
| Încărcare rapidă | da |
| NFC | da |
| 5G | da |
| 2 cartele SIM | da |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 |
| Frecvenţă procesor | 3200 MHz |
| Număr de nuclee | 8 |
| RAM | 16 GB |
| Memorie interna | 512 Gb |
| Slot memorie | nu |
| Materialul corpului | aluminiu ,
sticlă |
| Face Unlock | da |
| Dimensiuni | 162x77x8.5 mm |
| Greutate | 217 g |
| Culoare | argintiu |
| Scaner de amprente | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | OnePlus |
| Cod EAN | 6932169398756 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil OnePlus Turbo 6 16Gb/512Gb Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.