Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 32 inch |
| Rezoluţie | (HD) 1366x768 |
| Tipul de matrice | LED |
| Luminozitate | 200 cd/m² |
| Contrast | 3000:1 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Google TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| Ieşire sunet | 2х8 W |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 731.4x434.9x80.1 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 731.4x482x182.7 mm |
| Greutate cu stativ | 3.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blaupunkt |
| Cod EAN | 6901955332021 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor Blaupunkt 32HBG5000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.