Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 32 inch |
| Rezoluţie | (FHD) 1920x1080 |
| Tipul de matrice | LED |
| Contrast | 7000:1 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 16 W |
| Consum de energie | 33 W/h |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x100 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 720x64x425 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 720x212x465 mm |
| Greutate cu stativ | 4.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kivi |
| Cod EAN | 6920000074341 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor Kivi 32F750NW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.